Menu Content/Inhalt
Strona Główna arrow O firmie
O firmie Drukuj
Zakłady Mechaniki Precyzyjnej – Tadeusz Wieczorek założone zostały w 1989 roku i od tego czasu podjęły produkcję narzędzi oraz maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wytłaczania.
Podstawowym profilem działalności firmy jest produkcja linii technologicznych, maszyn i narzędzi dla przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wytłaczania.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu narzędzi oraz maszyn wytłaczarskich.
Jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksowe rozwiązanie problemu poprzez zaprojektowanie i wykonanie narzędzi, maszyn oraz ich montaż i uruchomienie u Klienta.
Głównym profilem działalności naszej firmy jest produkcja narzędzi i maszyn do procesu wytłaczania. W celu zachowania wysokich standardów produktu końcowego stosujemy najnowsze techniki obróbcze, wzbogacony park maszynowy i stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników.
Dzięki dobrej znajomości problemów występujących w procesie wytłaczania służymy pomocą w doborze optymalnych rozwiązań, a także ciągle modernizujemy nasze maszyny w celu zachowania stale zwiększających się standardów światowych.
W oferowanych maszynach wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania oparte na aparatach renomowanych firm, charakteryzujących się największą bezawaryjnością w czasie całego procesu użytkowania.
Nasze biuro konstrukcyjne zatrudnia wysokowykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną specjalizującą się w opracowywaniu technologii i urządzeń dla przetwórstwa tworzyw sztucznych. Komputerowe systemy projektowe CAD umożliwiają wykonanie projektów do wszelkich urządzeń zleconych przez naszych klientów zgodnie z ich życzeniami, a nowoczesne maszyny CNC pozwalają na wierne odwzorowanie projektów w rzeczywistości.
Zatrudniając doświadczona kadrę fachowców ze specjalności: tokarz, frezer, ślusarz, blacharz, spawacz oraz pracując na nowoczesnym parku maszynowym jesteśmy w stanie wykonać wszelkie zamówienia o wysokim standardzie jakości i z materiałów o najwyższej jakości.
Odbiór końcowy przeprowadza Kontroler Jakości w oparciu o dokumentację projektową oraz Polskie Normy.
Nasze referencje